Kurumsal

Biltek tıbbi cihazlar 2002 yılının son baharında Eyüp ilçesinde ilk adımını atmış olup, kuruluşundan itibaren ilkeli, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen konsepti ile faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Sorumluluk bölgesi dahilinde gerçekleştirdiği güvenilir organizasyonlar ile sağlık sektörünün olmazsa, olmaz firmalarından biri haline gelmiştir.

Tıbbi cihaz üretimi, yerli ve yabancı sermayeli markaların bölge temsilcilikleri yapmaktadır. Hizmet verdiği sağlık sektörünün önemini bilerek zamanında teslimat ve satış sonrası teknik desteği sürdürmenin mutlu gururunu yaşar.

Bilgi Bankası;

Bugün oksijen teneffüsünü sürdüren her insan ve diğer canlı varlıkların acil yardıma ihtiyacı olabileceği bir çok sebepler vardır. Bu sayfada acil sağlık ihtiyacı olan veya notlarını alabileceğiniz kaynaklara yer verdik.

Ziyaretçilerimize aşağıdaki konuların dışında yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Biltek Medikal ekibi tüm sorularınızı hassasiyetle inceler ve sağlık acil olarak size geri dönüş yapar. İletişime geçmek için tel: 0212 470 15 65 veya direkt yetkili Yaşar Çınar 0532 460 92 53, ayrıca e-mail adresimiz info@biltekmedikal.com ‘dir.